DRUGA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 25 lutego 2024 roku

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Każdego roku w drugą niedzielę okresu przygotowania paschalnego rozważamy ewangelijną perykopę o Przemienieniu Chrystusa na wysokiej górze. Tak jak wybranym uczniom, tak i nam Pan Jezus pragnie ukazać blask swojego Bóstwa i niejako powiedzieć, kim jest, by umacniać nas w wierze i na drogach życiowego powołania. Nie bójmy się Jemu zaufać, pozwólmy Mu działać w nas i przez nas…
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 Gorzkie Żale, w piątek natomiast nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 16.30. Spowiedź św. od godz. 16.00. Zapraszam na okolicznościowe nabożeństwa z racji I piątku i I soboty miesiąca marca.
  3. Dzisiejsza niedziela nazywana jest NIEDZIELĄ AD GENTES i jest poświęcona modlitwie za misje i misjonarzy. Przy wyjściu ze świątyni będzie można wesprzeć dzieło misyjne Kościoła.
  4. Parafian z Jagodnego Wielkiego proszę o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.