DWUDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA ZWYKŁA 4 września 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Dziś dwudziesta trzecia niedziela w ciągu roku kościelnego. Sprawując tajemnicę męki, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa, uwielbiliśmy Boga i zaczerpnęliśmy ze źródła Bożej łaski. Niech te dary umacniają nas na drogach codziennego życia i dawania świadectwa naszej bliskości z Bogiem.
  2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Z tej racji wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja po Mszy Świętej o godz. 12.00.
  3. W czwartek, 8 września, przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W Polsce ten liturgiczny obchód nazywany jest popularnie świętem Matki Bożej Siewnej. Przez wstawiennictwo Maryi będziemy modlić się za wszystkich pracujących na roli, aby ich praca i trud wydawały błogosławione owoce. Błogosławieństwo ziarna siewnego podczas Mszy Świętej o godz. 17.00.
  4. Wszystkim jubilatom i solenizantom życzę obfitości Bożych darów oraz szczególnej opieki Matki Bożej.

Zapowiedzi przedmałżeńskie

  • Artur Kisner, kawaler, Paprotki, parafia tutejsza; Dominika Stobba, panna, parafia Klonówka.