I Niedziela Adwentu – 03 grudnia 2023 roku

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę na fundusz remontowy.
  2. I czwartek – modlimy się za powołania do służby w Kościele.
  3. W adwencie zapraszamy codziennie w dni powszednie na roraty o g. 17.00. Zaproszenie kieruję szczególnie do dzieci. Przychodzimy z lampionami.
  4. W piątek Niepokalane Poczęcie NMP. Msza św. o g. 17.00. Taca na parafie w potrzebie.
  5. Caritas rozprowadza świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom w cenie 20 zł.
  6. W tradycję naszej parafii wpisuje się przedświąteczna zbiórka pod hasłem: ”Paczuszka dla maluszaka”. W tym roku będziemy wspierać Dom Samotnej Matki im. Bł. Marianny Biernackiej w Ełku. Potrzebne artykuły to: -kaszki dla małych dzieci; -mleko Bebiko nr 1 i 2; – butelki na mleko; – smoczki do ssania i smoczki na butelkę; – kosmetyki(kremy, oliwki, szampony, żele i płyny do kąpieli, mydełka, kremy na odparzenia). Zbiórka rozpocznie się od dzisiaj i potrwa do 18 grudnia. Po zostawieniu artykułów pod choinką, która będzie przy ołtarzu, należy zdjąć z choinki bombkę i powiesić ją na swojej choince w domu. Za każdą paczuszkę dziękujemy serdecznie w imieniu dzieci i ich mam.
  7. Proszę aby kościół posprzątali w sobotę parafianie z Jagodnego Wielkiego.
  8. Życzę obfitości Bożego błogosławieństwa.