Niedziela Chrztu Pańskiego 07 stycznia 2024 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Dzisiejszą niedzielą w Kościele kończy się okres Bożego Narodzenia. W polskiej tradycji śpiewanie kolęd i ozdoby świąteczne pozostają w świątyni do 2 lutego. Dziękujemy wszystkim, dzięki którym mogliśmy przeżyć tak uroczyście czas Bożego Narodzenia.
  2. Proszę w najbliższą sobotę parafian z Jagodnego Małego o sprzątnięcie świątyni.
  3. Trwa wizyta duszpasterska, zwaną kolędą. Dziękuję wszystkim za serdeczne przyjęcie, za wspólną modlitwę, za wszystkie rozmowy. Bóg zapłać za zrozumienie potrzeb naszej parafii i za ofiary składane przy tej okazji. Jeśli ktoś nie mógł przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie jest możliwość ustalenia indywidualnego terminu.
  4. Program wizyty duszpasterskiej w najbliższych dniach jest następujący:
    1. 08 stycznia (poniedziałek) – Wola Bogaczkowska i Bogaczewo do drogi na Szczybały Giżyckie – od godz. 9.00. – Kleszczewo wieś – po południu.
    2. 09 stycznia (wtorek) – Bogaczewo od drogi na Szczybały Giżyckie do Pani Książek – od godz. 9.00.