Niedziela Zesłania Ducha Świętego – 28.05.2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Zapraszamy codziennie na nabożeństwa majowe po Mszy o g. 17.00, a od czwartku na nabożeństwo czerwcowe.
  2. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca czerwca. Zapraszamy na okolicznościowe nabożeństwa po mszy o godz. 17.00.
  3. Serdeczne podziękowania wszystkim, dzięki którym przeżyliśmy w ubiegłą niedzielę uroczystości odpustowe w naszej parafii, jak również festyn rodzinny. Szczególną wdzięczność kieruję pod adresem Pań z Gminnego Ośrodka Kultury w Miłkach jak i parafian z Jagodnego Wielkiego, którzy przygotowali posiłek na plebanii dla kapłanów. Bóg zapłać.
  4. Jutro przypada Uroczystość NMP Matki Kościoła – głównej patronki naszej diecezji.
  5. Pragnę poinformować, że nasz parafianin i organista Szymon Junko w najbliższy piątek kończy swoją edukację w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia w Olsztynie recitalem dyplomowym. Otaczamy go naszymi modlitwami i życzymy jak najbardziej udanego występu.
  6. Wczoraj w raz z dziećmi pierwszokomunijnymi, ich rodzicami oraz parafianami wzięliśmy udział w III Kongresie Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich w Diecezji Ełckiej, w stacji dziecięcej, w Sanktuarium Matki Bożej Studzieniczańskiej koło Augustowa. Kulminacja tych uroczystości była uroczysta Masza św. sprawowana przez J.E. Ks. Bpa Jerzego Mazura, biskupa Diecezji Ełckiej transmitowana przez Rado Maryja i Telewizję Trwam. Dziękuję serdecznie wszystkim uczestnikom za bardzo miłe przeżycie tego wspólnego czasu.
  7. Życzę wszystkim błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.