ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO 6 sierpnia 2023 roku

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Dziś kolejna wakacyjna niedziela, osiemnasta niedziela w roku liturgicznym. Niech nasze dobre pragnienia wspomaga orędownictwo Maryi, która w różnych sanktuariach gromadzi rzesze pielgrzymów.
  2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca sierpnia. Z tej racji wystawienie Najświętszego Sakramentu i okolicznościowe nabożeństwo po Mszy Świętej o godz. 12.00.
  3. Wszystkich, którzy nie mogą uczestniczyć w pielgrzymce, zapraszamy do duchowego pielgrzymowania i wpierania osobistą modlitwą i cierpieniem pielgrzymujących do różnych sanktuariów maryjnych, szczególnie na Jasną Górę.
  4. Za tydzień będziemy gościli ks. Wojciecha Szypulewskiego, misjonarza z Boliwii, pochodzącego z Augustowa. Po Mszach świętych będzie można go wspomóc finansowo w dziełach, które prowadzi w Boliwii. Wszystkim wypoczywającym, solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.