TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCY 14 kwietnia 2024 roku

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. W trzecią niedzielę Wielkanocy, obchodzoną w naszej ojczyźnie jako Niedzielę Biblijną, inaugurujemy w Polsce Tydzień Biblijny. Pragniemy zachęcić wszystkich parafian do indywidualnej lektury i medytacji Biblii, by spotkać Pana, który mówi do swojego ludu.
  2. Dzisiaj przeżywamy też ustanowione przez Sejm RP na pamiątkę rocznicy przyjęcia chrztu przez księcia Mieszka I święto Chrztu Polski.
  3. W najbliższy piątek, 19 kwietnia, na Mszy św. o godz. 15.00, J.E. Ks. Bp Dariusz Zalewski udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Bardzo serdecznie na tę uroczystość wszystkich zapraszam i proszę o modlitwę w intencji bierzmowanych i ich rodzin.
  4. Za tydzień (21 kwietnia) będziemy obchodzili Niedzielę Dobrego Pasterza i jednocześnie początek kwartalnych dni modlitw o powołania do służby w Kościele.
  5. W najbliższą sobotę bardzo proszę aby o czystość świątyni zadbali parafianie z Paprotek.
  6. Solenizantów i jubilatów zapewniam o życzliwości i modlitwie.