TRZYNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA 02 lipca 2023 roku

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Dziś trzynasta niedziela zwykła w ciągu roku kościelnego. Po raz kolejny Bóg zaprosił nas, abyśmy celebrowali tajemnicę Jezusa Chrystusa. On dla nas i naszego zbawienia umarł i powstał z martwych. Niech ta prawda wiary towarzyszy nam na drogach nowego tygodnia.
  2. Dzisiejsza niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca lipca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja po Mszy Świętej o godz. 12.00.
  3. W tym tygodniu pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca lipca. Zapraszam na okolicznościowe nabożeństwa.
  4. Dziękuję serdecznie za wszelkie ofiary składane na rzecz naszej parafii.
  5. Przypominam, że w miesiącu lipcu i sierpniu Msze święte w niedziele o godz. 9.00, 12.00 i 18.00. W dni powszednie bez zmian: Msza święta o godz. 17.00. Zapraszam wszystkich do krótkiej modlitwy indywidualnej w kościele, który w ciągu dnia jest otwarty. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Zbawiciela. Tym, którzy rozpoczynają letni wypoczynek udanych wyjazdów, życzę umocnienia sił fizycznych i duchowych, a także szczególnego doświadczenia obecności Boga w pięknie stworzonego świata. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej + Dariusza Zdunka. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…..