TRZYNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA 30 czerwca 2024 roku

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. „Nie bój się, wierz tylko” – dzisiaj te słowa Pan Jezus kieruje do każdej i każdego z nas. Warto rozpoczęty czas wakacji wykorzystać do pogłębienia wiary i relacji z Bogiem.
 2. Dzisiaj ostatnie nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 12.00.
 3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zapraszam na okolicznościowe nabożeństwa.
 4. Proszę parafian z Jagodnego Małego o zadbanie o czystość świątyni.
 5. 13 lipca (sobota) organizowana jest pielgrzymka do Sokółki (miejsce cudu eucharystycznego), Różanegostoku i Lipska nad Biebrzą, gdzie organizowany jest Diecezjalny Odpust ku czci bł. Marianny Biernackiej, patronki teściowych i kół gospodyń wiejskich. Na zakończenie uroczystości festyn. Zapisy u ks. proboszcza. Koszt to 70 zł.
 6. Składamy najserdeczniejsze życzenia świętującym w tym tygodniu swoje urodziny i imieniny. Wszystkim, którzy przeżywają czas wakacyjny, życzymy bezpiecznej podróży i dobrego wypoczynku.
 7. Od przyszłej niedzieli przez okres wakacyjny będzie dodatkowo sprawowana Msza św. o godz. 18.00.
 8. W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
  • W środę, 3 lipca – św. Tomasz, Apostoł, który według tradycji miał zanieść Dobrą Nowinę do Indii, a jego wyznanie wiary winno być dla nas stałą inspiracją.
  • W sobotę, 6 lipca – bł. Maria Teresa Ledóchowska, patronka dzieł misyjnych w Polsce, która swoje talenty i zdolności poświęciła dziełu misyjnemu Kościoła, zwłaszcza dla rozkrzewiania wiary w Afryce.