V Niedziela Zwykła rok A 5 lutego 2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej o godz. 12.00 oraz spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii świętej i ich rodzicami.
  2. W sobotę, 11 lutego przeżywać będziemy kolejny Światowy Dzień Chorego. Msza św. o godz. 17:00, na której będzie udzielany sakrament Namaszczenia Chorych. Zapraszam osoby, które zmagają się z różnymi chorobami do wspólnej modlitwy.
  3. Do nabycia jest najnowszy numer Martyrii.
  4. Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do sprzątnięcia dekoracji świątecznej z naszej świątyni.
  5. Rusza pomoc żywieniowa prowadzona przez ełcką Caritas. Bardzo proszę osoby zainteresowane o dostarczanie odpowiednich formularzy z GOPS – u.