VI Niedziela Wielkanocna – 14 maja 2023 roku

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Zapraszamy codziennie na nabożeństwa majowe po Mszy św. o godz. 17.00.
  2. Wczoraj w naszej parafii odbyła się uroczystość I-komunijna. Dziewięcioro dzieci przystąpiło po raz pierwszy do Stołu Pańskiego. Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do tej pięknej uroczystości. Szczególne podziękowania składam Pani Urszuli Chodań, naszej Pani Katechetce, za trud włożony w przygotowania, jak również Szymonowi Junko, naszemu organiście. Rozpoczyna się biały tydzień. Proszę o modlitwę za dzieci I-komunijne i ich rodziny.
  3. Zapraszam serdecznie w czwartek i piątek na Msze św. o godz. 17.00 dzieci, które w tamtym roku przystąpiły do I-ej komunii św. i ich rodziców. Będzie okazja do spowiedzi św. jak również do spotkania organizacyjnego.
  4. W tym tygodniu przypada liturgiczne wspomnienie patrona naszej parafii, św. Andrzeja Boboli, 16 maja. Uroczystości odpustowe odbędą się w przyszłą niedzielę. Msza św. odpustowa z procesją o godz. 13.00. Po niej festyn rodzinny z atrakcjami na terenie przykościelnym. Bardzo proszę o zaangażowanie w organizację tego spotkania.
  5. Życzę wszystkim błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.