VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 12 LUTEGO 2023 ROKU

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. W przyszłą niedzielę – 19 lutego – ofiary składane na tacę będą przeznaczone na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Ełku. Natomiast po mszy świętej będzie można złożyć ofiarę na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Turcji i Syrii. Ofiary będą przekazane za pośrednictwem Caritas. Można je również złożyć do czarnej skarbony wychodząc z kościoła.
  2. Rusza pomoc żywieniowa prowadzona przez Ełcką Caritas. Bardzo proszę osoby zainteresowane o dostarczanie odpowiednich formularzy z GOPS – u.
  3. W dniach od 3-5 kwietnia 2023 roku organizowane będą spotkania w Orzyszu na temat Programu Czyste Powietrze! Będą one zaadresowane do właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych w kwestii dofinansowania kompleksowej termomodernizacji budynków oraz wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe na nowoczesne źródła ciepła spełniające najwyższe normy. Program realizuje Caritas Diecezji Ełckiej, a dofinansowany jest przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy u ks. Proboszcza.