X Niedziela Zwykła 11 czerwca 2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Dziękujemy wszystkim za udział w procesji Bożego Ciała i wszystkim, dzięki którym mogliśmy przeżyć uroczystość w naszej parafii. Bóg zapłać.
  2. We czwartek zakończymy Oktawę Bożego Ciała. W czasie Mszy św. odbędzie się obrzęd poświęcenia wianków.
  3. W piątek przeżywać będziemy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Z racji uroczystości nie obowiązuje nas post.
  4. W przyszłą niedzielę 18 czerwca mam zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na koncert kameralny olsztyńskiego zespołu PRO MUSICA ANTIQUA. W programie utwory od baroku do współczesności przy akompaniamencie fortepianu, skrzypiec, wiolonczeli i fletu. Na początek Msza święta dziękczynna o godz. 16.00 i koncert o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy na to kulturalne wydarzenie. Wstęp wolny.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy w naszej parafii przeżywali III Kongres Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich. Przy tej okazji dziękuję serdecznie wszystkim członkom Ruchów z naszej wspólnoty parafialnej za zaangażowanie i nieustanną modlitwę.