XI Niedziela Zwykła rok A – 18.06.2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę na WSD w Ełku.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie po Mszy św. o godz. 17.00. 3. W piątek, 23 czerwca, przypada Dzień Ojca. Będziemy żyjącym wypraszać obfitość Bożego błogosławieństwa, a dla zmarłych – wieczną nagrodę.
  3. Piątek jest także dniem zakończenia roku szkolnego. Będziemy w sposób szczególny dziękować za trud całorocznej pracy i prosić o Bożą opiekę na czas wakacji. Zapraszam serdecznie przy tej okazji na Mszę św. o godz. 7.30.
  4. W sobotę 24 czerwca przeżywać będziemy Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
  5. Za tydzień po Mszach św. będą zbierane ofiary na fundusz duszpasterstwa młodzieży diecezji ełckiej.
  6. W dniu wczorajszym odbył się III Kongres Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich Diecezji Ełckiej w Ełku. Przy tej okazji dziękuję serdecznie wszystkim członkom Ruchów z naszej wspólnoty parafialnej za zaangażowanie i nieustanną modlitwę.
  7. Mam zaszczyt zaprosić wszystkich na koncert kameralny olsztyńskiego zespołu PRO MUSICA ANTIQUA, który odbędzie się dziś, 18 czerwca, o godz. 17.00 w naszej rydzewskiej świątyni. W programie utwory od baroku do współczesności przy akompaniamencie fortepianu, skrzypiec, wiolonczeli i fletu. Serdecznie zapraszamy na to kulturalne wydarzenie. Wstęp wolny.

Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najlepsze życzenia: otwartości na działanie Bożej łaski oraz nieustannego czerpania mocy od Pana Jezusa, który jest cichy i pokornego Serca.