XVI Niedziela Zwykła Rok A – 23 lipca 2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy 24 Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. Poświęcenie samochodów oraz innych środków lokomocji w dniu dzisiejszym po każdej Mszy Św. Przy okazji będziemy mogli złożyć ofiarę, która będzie przeznaczona na zakup środków transportu dla misjonarzy. Bóg zapłać.
  2. W środę 26 lipca wspominamy św. Joachima i Annę rodziców NMP. Jest to szczególny dzień wdzięczności rodzicom i dziadkom. Pamiętajmy o nich naszych modlitwach.
  3. W minionym tygodniu została zamontowana najnowszej generacji instalacja przeciwpożarowa w naszej świątyni. W sumie 40 czujników w kościele i w wieży. Bardzo dziękuję wykonawcom tego przedsięwzięcia, jak i wszystkim, którzy wspierają swoimi ofiarami wszelkiego rodzaju prace wykonywane przy świątyni. Serdeczne Bóg zapłać.
  4. W najbliższą sobotę 29 lipca 2023 roku zapraszamy serdecznie na Jagodowy Festyn w Jagodnym Wielkim. Mnóstwo występów na letniej scenie, konkursy i zabawy, regionalne smakołyki i zabawa taneczna. Rozpoczęcie festynu o godz. 17.00. Szczegóły na plakacie.
  5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Zbawiciela. Tym, którzy rozpoczynają letni wypoczynek udanych wyjazdów, życzę umocnienia sił fizycznych i duchowych, a także szczególnego doświadczenia obecności Boga w pięknie stworzonego świata.