XVII Niedziela Zwykła – 30 lipca 2023 roku

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. W tym tygodniu przypadają:
  • I czwartek miesiąca – pamiętajmy w modlitwie o powołania do służby w Kościele;
  • I piątek miesiąca – okazja do spowiedzi św. przed mszą świętą o godz. 17.00.
  • I sobota – Msza św. o godz. 17.00 i różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP.
 2. W niedziele lipca i sierpnia Msze Św. o godz.: 9.00, 12.00 i 18.00. W dni powszednie o godz. 17.00.
 3. Wczoraj 29 lipca w Jagodnym Wielkim odbył się Festyn Jagodowy – piknik rodzinny z licznymi atrakcjami dla dzieci jak i starszych. Dziękuję za wspólnie spędzony czas. Szczególne podziękowania kieruję do organizatorów, członków lokalnej społeczności. Bóg zapłać.
 4. W tym tygodniu we wtorek przypada liturgiczne wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora kościoła Ks. Kanonik obchodzi wtedy swoje imieniny, pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.
 5. W piątek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, patrona wszystkich proboszczów.
 6. Dziękuję serdecznie za ofiary składane na rzecz naszej parafii. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Zbawiciela. Tym, którzy rozpoczynają letni wypoczynek udanych wyjazdów, życzę umocnienia sił fizycznych i duchowych, a także szczególnego doświadczenia obecności Boga w pięknie stworzonego świata.