XXII Niedziela Zwykła rok A – 03 września 2023 roku

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę jak i ofiary składane indywidualnie na rzecz prac wykonywanych przy naszej świątyni.
  2. Zapraszam serdecznie na gminno – powiatowe giżyckie uroczystości dożynkowe, które odbędą się dzisiaj w Bystrym. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 12.00.
  3. Jutro, 04 września (poniedziałek), zapraszam na Mszę św. o godz. 7.45 z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego.
  4. W tym tygodniu przypada: I czwartek miesiąca – pamiętajmy w modlitwie o powołania do stanu kapłańskiego, zakonnego i misyjnego. Zapraszam na Koronkę do Miłosierdzia Bożego w tej intencji przed Mszą św. o godz. 17.00.
  5. W piątek przypada święto Narodzenia NMP ( Matki Bożej Siewnej). Msza św. o godz. 17.00, podczas której nastąpi błogosławieństwo ziarna i nasion.
  6. 09 września 2023 roku odbędą się dożynki diecezjalne w Olecku. Szczegółowy plan uroczystości umieszczony jest w gablocie parafialnej.