XXIX Niedziela Zwykła rok A – 22.10.2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę na cele misyjne.
  2. Codziennie modlitwa różańcowa po Mszy św. o godz. 17.00 a w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.
  3. WYPOMINKI. Nadchodzący listopad to miesiąc szczególnej pamięci o naszych zmarłych. Proszę o wypisanie swoich bliskich zmarłych, których wspólnotowo będziemy polecali Miłosierdziu Bożemu w oktawie miesiąca listopada w Mszach św. i w modlitwie wypominkowej. W kartki leżące na stoliku można zaopatrzyć się wychodząc z kościoła. Proszę jednocześnie zadbać o porządek na cmentarzu.
  4. W następną niedzielę taca na potrzeby Nuncjatury Apostolskiej.
  5. Po wcześniejszych konsultacjach z Radą Parafialną rozpoczynamy przez najbliższy miesiąc akcję zbierania złomu z naszych posesji (elementy ogrodzenia, blachy, pręty, druty, elementy maszyn rolniczych, stare rowery itp.). Nie dotyczy elektrośmieci. Proszę chętnych o zgłaszanie tego faktu radnym, którzy utworzą stosowną listę z danej miejscowości. Po jej dostarczeniu uzgodnimy telefonicznie konkretny termin odbioru złomu. Uzyskane z tego tytułu fundusze będą przeznaczone na nasz remontowo-budowlany fundusz parafialny. Z góry składam serdeczne Bóg zapłać.